Nestville Park

 Divoké sedlo 07. 08. 2022

Prvá augustová nedeľa sa na východnom Slovensku v dedinke Hniezdne bude niesť v duchu  milovníkov koní, jazdeckého umenia a znamenitej zábavy! Nezisková organizácia Ochrana prírody a našich zvykov v spolupráci s Nestville Parkom usporiadajú 7. augusta 2022 tretí ročník konského podujatia pod názvom Divoké sedlo. Cieľom organizátorov je vytvoriť tradíciu stretávania sa všetkých nadšencov, chovateľov i majiteľov koní, ktorých spája spoločná vášeň - pohľad na svet z konského sedla.

Program odštartuje dych vyrážajúca Nestville Rodeo Show, počas ktorej budete môcť obdivovať krásu koní a jazdecké umenie v rodeo disciplínach ako Nestville Trail Race, Cattle Penning, Ranch Roping, Team Penning, Barrel Race či California Ranch Sorting. Jazdci si zmerajú sily v troch kategóriách rozdelených podľa veku, a to Open, Mládež a Green Riders. Svoje detské sny si splnia i najmenší, pre ktorých je pripravené vozenie detí na koníkoch a poníkoch. 

V priestoroch Nestville Parku budú opäť prebiehať Tradičné trhy zamerané predovšetkým na prezentáciu a propagáciu pravých slovenských výrobkov, ktoré budete môcť nielen ochutnať, ale aj zakúpiť. Máme pre Vás pripravené rôzne aktivity a disciplíny ako je ryžovanie zlata, hod sekerou a nožmi, hod lasom na kravský dobytok, škola country tanca, detské rodeo a pre najmenších jazdu na elektrických autíčkach. Podujatie bude obohatené o Východoslovenskú výstavu koní všetkých plemien, show s lasom a revolvermi a nebude chýbať ani hudobný zážitok, o ktorý sa na festivalovom pódiu postarajú kapely s country repertoárom.

Príďte si vychutnať krásu ušľachtilých koní a umenie ich jazdcov 7. augusta 2022 do Nestville Parku!

 

Publikované: 26.7.2022 | Aktualizácia: 26.7.2022 | Zobrazené: 184