IV. REPREZENTAČNÝ PLES OBCE PLAVNICA

V sobotu, 14. 01. 2017 sa konal IV. reprezentačný ples obce Plavnica. Už tradične sa všetci prítomní zišli o 18:00 hod. v hoteli Sorea v Ľubovnianských kúpeľoch a po krátkom príhovore starostu obce zaznel sálou úvodný valčík, ktorý roztancoval všetkých prítomných. Hudobná skupina GENERÁCIA z Orlova sa postarala o dobrú náladu a skvelé tempo  od začiatku plesu až do skorého rána.

Prestávku medzi tanečnými kolami vyplnil komediálne ladený program kúzelníka Wolfa, ktorý predvádzal modernú javiskovú zábavu. To najlepšie z modernej mágie realizoval aj za pomoci náhodne vybraných účastníkov plesu, medzi ktorými nechýbal ani starosta obce :)

Vystúpenie tanečnej skupiny POLE DIVA bolo inšpiráciou pre ženy a potešním pre oko muža. Tanečná skupina sa predstavila tancom pole dance, ktorého korene siahajú hlboko do histórie ľudstva. Je to umenie tanca na tyči, ktorý v sebe spája prvky tanca a fitness.

Zlatým klincom večera bola bohatá tombola so zaujímavými cenami, ktorých hodnota činila 2 200 EUR.

V rytme tanca, v opojení smiechu a hudby sme zabudli na každodennosť a nechali sme sa uniesť príjemnou atmosférou krásneho večera.

Ďakujeme všetkým sponzorom a prítomným, že tento ples bol opäť o niečo lepší ako tie predošlé a veríme, že o rok sa stretneme zas! :)

 

Fotogfrafie nájdete v galérii:

http://www.plavnica.sk/album/iv-reprezentacny-ples-obce-plavnica/

 

 

 

 

 

 

K stiahnutiu