Futbalový kemp

Obec Plavnica v spolupráci s FK Družstevník Plavnica zorganizovala od 24. 07. 2023  do 28. 07. 2023 FUTBALOVÝ  KEMP  pre deti narodené v r. 2015 – 2017.

Na futbalovom ihrisku za školou zažilo 36 detí s 3 hlavnými a 4 pomocnými trénermi týždeň plný radosti z prvých úspešných kľučiek a koníčkov, nadšenie zo strelených gólov, ale aj opekačku slaninky, či špekačiek. Najstaršie deti využili počas kempu aj kúpalisko na Delni v Prešove.

Pamiatkou na pekne strávený čas v kolektíve kamarátov bude medaila, pohár a diplom s vlastnou fotografiou, ktoré dostal každý mladý hráč pri ukončení kempu.  

V sobotu si najstarší hráči zahrali v turnaji o pohár starostu obce, tí mladší ich prišli podporiť a zaskákať si na skákacom hrade, ktorý nám zasponzoroval p. M. Mlaka, za čo mu veľmi pekne ďakujeme!

Účastníkmi sobotňajšieho turnaja boli 2 mužstvá z Plavnice a z Novej Ľubovne, 1 mužstvo z Plavča a z Ľubotína.  

Ďakujeme rodičom, že v dobe počítačov stále vedú svoje deti k športu a prihlásili ich práve na náš FUTBALOVÝ KEMP.

Ďakujeme trénerom, dobrovoľníkom, sponzorom a všetkým, ktorí sa akokoľvek podieľali na tom, že aj tohtoročný FUTBALOVÝ KEMP vyšiel na jednotku a my máme opäť pekné spomienky na spoločne strávený čas na futbalovom ihrisku.

 

 

K stiahnutiu

Publikované: 2.8.2023 | Aktualizácia: 6.10.2023 | Zobrazené: 133
Nastavenia cookies