Denný futbalový kemp 2017

FK Družstevník Plavnica v spolupráci s obcou Plavnica zorganizovali v dňoch 17. 07. 2017 - 21. 07. 2017  denný futbalový kemp.

Počas celého týždňa bol pre 60 detí, prevažne z okresu Stará Ľubovňa (4 deti z USA), pripravený fantastický program plný tréningov, zábavy a súťaží.

V rámci odpočinku si deti ako aj organizátori oddýchli pri odprezentovaní činnosti a zručnosti Polície SR, predstavili sa im profesionálni hasiči ale aj sokoliari majstra Vagana. Na program boli vždy pozvaní aj obyvatelia obce Plavnica. 

V utorok kemp navštívil bývalý slovenský reprezentant Stanislav Šesták. Vyvrcholením a zároveň ukončením kempu bol výlet na futbalový zápas poľskej extraklasy medzi mužstvami Sandecja Nowy Sacz a Arka Gdinia, kde si všetci užili skvelú atmosféru.

Naše poďakovanie patrí: pohostinstvu Paradis Plavnica, Pizzerii M. Žoldáka Plavnica, Polícii SR - Stará Ľubovňa, Hasičom SR - Stará Ľubovňa, Sokoliarom majstra Vagana, mládežníckym trénerom FK Družstveník Plavnica, obci Plavnica a najmä Stanovi Hrickovi, pod ktorého taktovkou sa celý tento denný kemp organizoval.

Aj vďaka vydarenému počasiu prežilo 60 chlapcov týždeň plný nových priateľstiev, radosti z pohybu, skvelo využitého prázdninového času... každý s krásnou medailou, novým tréningovým dresom a vrecúškom, podpísaným plagátom od Stana Šestáka... každé dieťa unavené, ale šťastné...

Ďakujeme za pozitívne ohlasy a tešíme sa na ďalší ročník denného kempu, kedže ten prvý považujeme za ÚSPEŠNÝ :)

 

Fotografie z celého týždňa si môžete pozrieť:

 

http://www.plavnica.sk/album/futbalovy-kemp-2017/