DEŇ RODINY 2019

 

Dňa 21. 07. 2019 sa na parkovisku pred Kostolom Sedembolestnej Panny Márie uskutočnila už po ôsmykrát akcia s názvom: DEŇ RODINY 2019.

Deň rodiny sa začal o 10:30 hod. svätou omšou. Po sv. omši sa podával už tradične guláš. Program sa začal o 13-stej hodine vystúpením detí z Materskej školy v Plavnici, pokračoval predstavením ŠaŠa Kraka z Iglova, magickou kúzelnou fyzikou, ktorá zaujala všetky vekové kategórie, nasledovali folklórne vystúpenia Jednoty dôchodcov Plavnica a folklórneho súboru Stropkovčan. Pestrý program pokračoval aj podvečer a to svedectvom rodiny Cochovej a vystúpením ľudovej hudby Stropkoviani. Zlatým klincom programu bola pestrá tombola, do ktorej ceny venovali miestni podnikatelia a sponzori. Celodenný program uzavrelo vystúpenie Chválovej kapely Lamačské chvály. Pre deti boli počas celého dňa pripravené rôzne atrakcie ako skákací hrad, jazda na koni, trampolína, krava na dojenie, jazda na štvorkolke, výstava veteránov, ukážka hasičov, rôzne súťaže a workshopy.

Za úspešný priebeh podujatia Deň rodiny 2019 ďakujeme organizátorom a dobrovoľníkom, ktorí sa postarali o organizáciu celodenného programu.   

Projekt finančne podporili: Obec Plavnica a miestni podnikatelia.

Fotografie z podujatia a video: Ing. Lukáš Faber.

 

Fotografie z podujatia:  https://www.plavnica.sk/album/den-rodiny-2019/

Video: https://www.youtube.com/watch?v=ESECYzsgclY&t=220s


Publikované: 9.8.2019 | Aktualizácia: 27.8.2019 | Zobrazené: 1338